Superplastifikátor Reobet

103,00 Kč
S DPH

Je superplastifikátor na bázi směsných polykarboxylátéterů . Umožňuje výrobu betonu vysokých pevnostních tříd ze směsí tekuté konzistence při relativně nízkých dávkách cementu. Zvyšuje také pevnost i vodotěsnost a odolnost betonu proti klimatickým a chemickým vlivům.

Balení
Počet
Poslední kus skladem

Reobet je superplastifikátor na bázi směsných polykarboxylátéterů. Umožňuje výrobu betonu vysokých pevnostních tříd ze směsí tekuté konzistence při relativně nízkých dávkách cementu. Zvyšuje také pevnost i vodotěsnost a odolnost betonu proti klimatickým a chemickým vlivům.

Vhodný je i pro prefabrikaci, nebo pro výrobu transportbetonu během nízkých teplot.

Použití

Reobet se používá při výrobě prefabrikátů, předpjatého betonu, monolitických betonových konstrukcí, lehkého betonu, průmyslových podlah, vysprávkových hmot a maltových a betonových směsí.

  • Umožňuje výrobu betonu vysokých pevnostních značek ze směsí tekuté konzistence při relativně nízké spotřebě cementu a záměsové vody.
  • Má vysoký stekucovací účinek - využije se hlavně ke snížení množství vody a tím zvyšuje počáteční i konečné pevnosti betonu. To umožňuje efektívnější využití bednění a forem, zvýšení jejich obrátkovosti , anebo snížení dávky cementu.
  • Zlepšuje čerpatelnost betonové směsi, která si uchovává i při tekuté konzistenci soudržnost bez segregace kameniva a odloučení vody.
  • Zlepšuje nejen pevnost betonu, ale i vodotěsnost a odolnost betonu proti klimatickým i chemickým vlivím.
  • Nezvyšuje obsah vzduchu ve směsi, neovlivňuje provzdušňování dosáhnuté vhodnou provzdušňovací přísadou použitou pro zvýšení mrazuvzdornosti a odolnosti betonu proti chemickým rozmrazovacím látkám.
  • Je nehořlavý a fyziologicky neškodný.
  • Neobsahuje chloridy a je vhodný do vyztužených a předpjatých betonů
1 ks

Specifické reference