Zabýváme se recyklací plastů, hlavně HDPE, LDPE, PP-homo, PP-copo, ABS, hPS, PS, PBT, PA 6, PA 6.6 a PET materiálů.

Regenerát (recyklát) se vyrábí na základě požadavků zákazníka. To znamená, že vstupní materiál se třídí podle požadovaných druhů materiálu a barev. Na základě požadavků zákazníka se produkuje materiál s požadovanou frakcí zrna a to ve velikostech: 8mm, 10mm, 12mm a 14mm. V dnešní době jsme schopni zpracovávat plastové monobloky (tzv. ingoty) s hmotnostmi nad 100 kilogramů, které vznikají při náběhu výroby, například při vstřikování, vyfukování anebo extruzi. 

Ročně produkuje naše společnost cca 4.000 tun plastového regenerátu, jehož část spotřebujeme ve vlastní výrobě a část je dodávaná zpracovatelům plastů.

Plastový regenerát je balený ve velkoobjemových vacích (big-bag) balených v PE fólii. K zákazníkovi jsou tato balení expedována na paletách.

Hodinová kapacita recyklačních zařízení naší společnosti je cca 2.475 kilogramů regenerátu za hodinu. V případě, že je k dispozici větší množství plastového odpadu určeného k likvidaci na jednom místě, jsme schopni s technikou a našimi pracovníky okamžitě vycestovat a tento odpad zlikvidovat na místě ve velmi krátké době. Kapacita našeho mobilního drtiče je cca 20 tun za 24 hodin nepřetržitého provozu.  

Plastový regenerát různých barev a druhů úspěšně dodáváme nejen zpracovatelům plastů v České republice, ale i v zahraničí. Produkovaný materiál dodáváme zpracovatelům, kteří ho využívají při zpracování vstřikováním, ale i extruzí. 

V neposlední řadě zpracováváme pro zákazníky jejich vlastní objemný odpadový plast, který nejsou schopni sami připravit do procesu výroby.