Těsnící pás

258,00 Kč
S DPH

Těsnící pás - pružné těsnění rohových spár stěn a podlah. Ttrvale pružný těsnící pás na bázi polypropylenové tkaniny s alkalickou ochranou opatřenou kaučukovým nástřikem. Těsnící pás je vysoce pružný, dokonale překrývá trhliny, vykazuje vysoký difúzní odpor proti radonu, odolává širokému rozpětí teplot, odolává solím, ředěným kyselinám a zásadám.

Délka
Počet
skladem

Pružné těsnění rohových spár stěn a podlah v kombinaci s hydroizolací AQUAIZOL (litá lepenka)/

Technické parametre

Vodotěsnost:40 bar. Pevnost v tahu : 7 Mpa. Barva : šedá

Vlastnosti

Těsnící pás k tekuté lepence je trvale pružný těsnící pás na bázi polypropylenové tkaniny s alkalickou ochranou opatřenou kaučukovým nástřikem. V kombinaci s tekutou hydroizolací Litá lepenka vytváří pružné těsnění rohů. Těsnící pás je vysoce pružný, dokonale překrývá trhliny, vykazuje vysoký difúzní odpor proti radonu, odolává širokému rozpětí teplot, odolává solím, ředěným kyselinám a zásadám.

Použití

Těsnící pás se používá k pružnému a trvalému utěsnění stykových a rohových spár, průchodů ve stěnách a podlahách, odpadů v bazénech, nádržích a sprchových koutech a pro napojení svislých a vodorovných ploch v systému tekuté hydroizolace AQUAIZOL (tekutá lepenka).

Pracovní postup

Těsnící pás vkládáme do první vrstvy čerstvého hydroizolačního nátěru AQUAIZOL. Následně překryjeme okraje těsnícího pásu hydroizolačním nátěrem AQUAIZOL štětkou nebo válečkem. Po vytvrzení první vrstvy nanášíme druhou vrstvu v celé ploše včetně krajů stykového Těšnícího pásu.

"

8 ks

Specifické reference