Bapeco s. r. o.

Společnost Bapeco s. r. o. se zabývá výrobou a distribucí plastových obalů, a také jejich následnou recyklací. Díky nejnovějším technologiím spolu s bohatými zkušenostmi v daném oboru, nabízíme širokou škálu produktů jako jsou plastové přepravky, plastové palety, spotřební zboží nebo také plastovou drť  mnoho dalších.

Bapeco také zastupuje firmu Movychem v České Republice a stará se o distribuci jejich produktů, které jsou vyráběny z recyklovaných materiálů a slouží jako přídavné látky do dřeva, polystyrenů, látek a plno dalších, a zvyšuje jejich odolnost proti hořlavosti.

Filozofií naší firmy je špičková kvalita, orientace na potřeby zákazníka a zvýšení ochrany životního prostředí. V tomto duchu se nese veškerá naše činnost a každý produkt námi vyrobený.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • Zavolejte nám

    Nabídky v rámci České a Slovenské republiky: +420 608 330 204

    Mezinárodní nabídky: +45 91 87 10 83

  • Napište nám

    E-mail: bapeco@bapeco.cz